BİZDEN HABERLER

Tuana Evleri 3. Etap’ta % 20’ye Varan Lansman İndirimi İçin Son Fırsat

Tuana Evleri 3. Etap, lüks bir hayatın yanında geniş sosyal olanakları ve özgün mimarisi ile kusursuz bir yaşam ortamı sunuyor.

tuana_3etap

Türkiye’nin birçok noktasında müteahhitlik alanında önemli referanslara sahip olan, ürettiği konut projeleri ile güven veren Haldız İnşaat ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kent Konut iş birliği ile hayata geçirilen Tuana Evleri 3. Etap şehir merkezine sadece birkaç dakikalık konumu ile ev sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çekiyor.

 

İzmit’in en özel konumu

Tuana Evleri 3. Etap Kocaeli’nin kalbi olan İzmit’in en özel konumuna sahip. Büyük yatırımlar ile hızla gelişen, modern yaşamın ihtiyaçlarına yanıt veren; konut, alışveriş, sağlık, eğlence ve eğitim alanları ile İzmit, vazgeçilmez bir yaşam alanına dönüşüyor. Bu dönüşümün en büyük adımları ise şüphesiz konut projeleri ile atılmakta. Tuana Evleri 3. Etap’ı diğer konut projelerinden ayıran en önemli özellik ise eşsiz konumu. Tuana Evleri 3. Etap alışveriş merkezlerine, eğlence alanlarına, sağlık ve eğitim kurumlarına olan yakınlığı ile yatırım beklentilerini zirveye taşıyor.

tuana_3etap_1

12 Farklı Tip Daire Seçeneği

Tuana Evleri 3. Etap 33.914 metrekare alan üzerine kurulu 6 Blok ve 327 daireden oluşuyor. Proje içerisinde 113 metrekareden 241 metrekareye kadar değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 12 farklı tip daire seçeneği bulunuyor.

 

Sosyal Donatıları Ve Kapalı Otoparkı İle Ön Plana Çıkıyor

Tuana Evleri 3. Etap’ta basketbol sahası, mini futbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları, kesintisiz yürüyüş yolu, açık hava spor alanları, sauna, hamam, kapalı havuz ve sosyal tesisleri yer alıyor. Şehir yaşamının en büyük sorunlarından olan park yeri sıkıntısı Tuana Evleri 3. Etap ile son buluyor. Proje kapsamında yer alacak 523 adet kapalı otopark alanı sayesinde park yeri problem olmaktan çıkacak. Sitede 24 saat güvenlik hizmeti de mevcut.

 

%20’ye Varan Lansman İndirimi İçin Son Fırsat

Akıllı ev sistemi ile inşa edilecek projede uygulanan %20’ye varan lansman indirimi 2018’in ilk aylarında sonlandırılacak olup indirimden faydalanmak isteyen konut alıcılarının bu son fırsatı değerlendirmek için acele etmeleri gerekmekte. Proje hakkında detaylı bilgi Kent Konut satış ofisinden ve 0262 324 50 00 numaralı Alo Konut hattından alınabilir.