DUYURULAR

Ankara’ya 500 milyonluk yatırım

Haldız Grup mimarisi ile dikkat çeken yeni yatırımı ile Ankara pazarına giriyor.

Proje yaklaşık 100.000 m2’lik inşaat alana sahip olup, Ankara’nın merkezinde sürekli gelişmekte olan Eskişehir karayolu üzerinde konumlanmaktadır. Teraslı bir üs yapı ve modüler olarak planlanan birkaç teraslanmış bloktan oluşan proje zengin sosyal olanakları ve karma yapısıyla bölgeye değer katacak son derece özel bir proje.
Kompleks yapı üç bölgeye ayrılmış bir bölümü süpermarketler, mobilya – dekorasyon mağazaları ve lüks bir otomotiv showroom içeren perakende satış alanlarını içerirken diğer bölümlerinde sosyal alanlar ve ‘ev-ofis’ tarzı konutlar için ayrılmış durumda.

Kompleksin konut bölümünde modülerlik ve teraslama fikri çok dinamik ve eşsiz bir cephe sağlarken cephede bulunan kutu benzeri çerçeve farklı mesafelerde uzanır ve çeşitli manzara görüntüleri sağlar ve gizlilik hissi yaratır. Blokların kenarları boyunca yerleştirilen teraslar ise hareket hissi yaratır.
Haldız İnşaat tecrübesi ile inşa edilecek olan proje son derece mükemmel bir planlamanın ürünü olarak Ankara’nın her geçen gün artan nüfusuna ve ticari hayatına alternatif bir çözüm getiriyor.

Ankara_Konut Projesi_2